Jde mi spíš o hraní a pomazlení, než o peníze, takže levně! 🙂

22 let zkušeností s hlídáním psů

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Dominika starat o Vašeho pejska

Nabízím venčení pejsků – většinou víkendová odpoledne (po domluvě i dopoledne). Klidně se ale můžeme domluvit i na všedním dnu, můžu od 16 hodin. Pátky a soboty můžui venčit až do 20. hod ostatní dny cca do 18 hod. Nehlídám pejsky přes noc! U sebe doma můžu pohlídat pejsky menší velikosti na den nebo několik hodin, u větších pejsků pouze venkovní venčení.

Na velikosti pejska nezáleží, jen je důležité, aby pejskovi nevadili cizí lidi (já a přítel), ale budeme se snažit rychle zkamarádit. A taky aby byl pejsek vychovaný aspoň tak, aby na nás nebyl zlý, moc netahal za vodítko a podobně. Bydlíme ve Zlíně na Hradské, tak bude fajn, když pejska dovedete.

Venčení nabízím ve Zlíně a v okolí (převážně vyrážím na procházky do přírody, ale město není problém). Občas jedeme někam na výlet po Zlínském kraji – také do přírody, tak ráda vezmu pejska sebou – buď ho vyzvednu u vás v cíli našeho výletu nebo převezu ze Zlína autem a pak zase zpět.

Venčení

40,- / 30 min

60,- / 60 min

 

Přípustná velikost psa: malá, střední, velká

Přípustný věk psa: štěně, dospělý, senior

Hradská, Zlín

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.220148, 17.672324 Dominika[su_row][su_column size=\"1/2\"]Hradská, Zlín[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Jde mi spíš o hraní a pomazlení, než o peníze, takže levně! :)[su_table]Venčení                   40,- / 30 min 60,- / 60 min[/su_table]Přípustná velikost a věk psa: malá, střední, velká | štěně, dospělý, senior[/su_column][/su_row]Hradská, Zlín (Navigovat)

 

Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Je mi 22 let, mám zkušenost s venčením pejsků ve zlínském útulku. Také mám zkušenost z domova, od mala jsem vyrůstala vždy s nějakým pejskem (a také kočičkami). Nyní jezdím k rodičům, kteří mají fenku bernského salašnického psa a nikdy ji nezapomenu vzít na vycházku. 🙂 Sama vlastním 3 osmáky degu a mám velice vřelý vztah ke zvířatům. Svého pejska si zatím z časových a prostorových důvodů pořídit nemohu, proto nabízím hlídání těch vašich. Nejde mi o peníze, takže požaduji pouze symbolickou částku.

Co potřebuje Dominika vědět o Vašem pejskovi

Venčím pouze zdravé pejsky, kteří jsou vychovaní, nejsou agresivní, nemají tendenci utíkat, jsou přátelští a nevadí jim cizí lidé.

Berna

Rasa: bernský salašnický pes

Věk: 7 let

Fenka rodičů, se kterou jsem bydlela přes 4 roky. Poté jsem se odstěhovala, ale stále jezdím rodiče často navštěvovat a s Bernou nikdy nevynecháme pár procházek. 🙂

REZERVOVAT DAFÍKA