S pesanem si pokecám líp než s kdejakým člověkem

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Šárka starat o Vašeho pejska

Jsem školou povinna a mám své psy, takže v týdnu mimo prázdniny čas bohužel nemám, ovšem o víkendech a o prázdninách mohu kdykoliv.

Hlídání u Dafíka

200,- / noc

Hlídání u Vás doma

100,- / noc

Venčení

20,- / 30 min

40,- / 60 min

U Dafíka: 2 psi

Žarošice, okres Hodonín

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.040648, 16.967139 Šárka[su_row][su_column size=\"1/2\"]Žarošice, okres Hodonín[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]S pesanem si pokecám líp než s kdejakým člověkem[su_table]Hlídání u Dafíka200,- / nocHlídání u Vás doma100,- / nocVenčení20,- / 30 min 40,- / 60 min  [/su_table]U Dafíka: 2 psi[/su_column][/su_row]Žarošice, okres Hodonín (Navigovat)
Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Ahoj, stala jsem se Dafíkem, protože miluji psiska a ráda s nimi pracuji, umím odnaučit kdejakou neposlušnost a poradit s poslušností. Ráda bych získala nějaké nové zkušenosti, protože jednou v budoucnu bych chtěla převychovávat problémové psy. Sama mám dvě fenky, které si neprošly nejlehčím štěněcím obdobím, ale teď jsou to fajn holky, které mě toho hodně naučily.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Na procházce si přece nejlépe popovídáme 🙂

Co potřebuje Šárka vědět o Vašem pejskovi

Samozřejmě pokud má nějaké zdravotní problémy a jestli se chová v některých situacích agresivně a v kterých… Pejsky si domů brát nemůžu, jenom ve vzácných případech, ale jsem ochotna dojet přímo za vámi, i když to bude trošku z ruky.

Kesii

Rasa: kříženec Knírače

Věk: 3 roky

Kesii jsem koupila na burze asi v půl roce, v té době neznala vodítko a nejspíš nic jiného kromě zahrady. Když jsme dojely domů byla velmi ostražitá a nejistá. Nechtěla chodit na procházky a bála se snad úplně všeho co bylo venku, časem se nám strach podařilo pomalu odbourávat a teď je z ní skvělý sebevědomí pejsek.

 

Eby

Rasa: kříženec Holandského ovčáka

Věk: 2 roky

Eby se ke mně dostala díky příteli, který si ji jako půlroční štěňátko vzal z útulku, byla vcelku bezproblémová, ale zanedbal socializaci a ještě ji podpořil v agresi vůči psům, takže ji musím hodně hlídat, ale když se s pejskem očuchají tak je hravá a přátelská. S Kesii si sedly a mohly spolu být hned na dvorku.

 

Obě holky ovládají základní poslušnost, s Kesii jsem chodila i na cvičák, Eby jsem ani ne za měsíc z téměř žádného přivolání naučila stoprocentní.

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení