Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Terezka starat o Vašeho pejska

Většinou až v odpoledních hodinách kvůli škole. Od června do konce září kdykoliv po vzájemné domluvě.

Hlídání u Dafíka

450,- / noc

Venčení

60,- / 30 min

100,- / 60 min

U Dafíka: dům, zahrada

Nadstandardní služby: výcvik, mytí, kartáčování

Přípustná velikost psa: malá, střední, velká

Praha 6

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 50.100578, 14.395436 Terezka[su_row][su_column size=\"1/2\"]Praha 6[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"][su_table]Hlídání u Dafíka      450,- / nocVenčení60,- / 30 min 100,- / 60 min[/su_table]U Dafíka: dům, zahradaNadstandardní služby: výcvik, mytí, kartáčováníPřípustná velikost psa: malá, střední, velká[/su_column][/su_row]Praha 6 (Navigovat)
Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Jsem studentkou vysoké školy a bydlím na Praze 6. Od mého útlého dětství mě láká práce s pejsky a ráda s nimi trávím čas. Mám momentálně jednoho pejska, je to dvouletá fenka Flat coated retrievra. Není to však můj první pes. Tím byla fenka Zlatého retrívra. Od dětství jsem se ráda starala o psy, hlídala jsem babičky Belgického ovčáka nebo psy svých kamarádů.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Mám k psům velmi pozitivní vztah a činí mi velkou radost s nimi být, hrát si s nimi a trávit s nimi svůj volný čas.

Co potřebuje Terezka vědět o Vašem pejskovi

Mám zkušenosti se všemi velikostmi psů, takže se dokážu správně věnovat menším i větším pejskům. Před venčením či hlídáním bych ráda věděla, co má a nemá Váš pejsek rád. Z čeho má popřípadě strach nebo co ho naopak baví. Jestli dobře vychází se psy anebo co špatně snaší a činí mu stres nebo obavy. Pokud by to bylo možné, udělalo by mi radost, a myslím, že i pro pejska a pro váš klid by bylo lepší, kdybychom se před hlídáním nebo venčením s pejskem poznali ještě ve Vaší společnosti.

Kde probíhá hlídání pejska u Terezky

Venčení nabízím po celé Praze. Hlídání probíhá v Roztokách u Prahy, v rodinném domě se zahradou, kde je dostatek prostoru pro hraní a klid. Pro pejska by bylo připravené spaní uvnitř domu. Pokusím se mu zajistit takový komfort, na který je zvyklý u svých páníčků.

CarrieCarrie

Rasa: Flat coated retriever

Věk: 2 roky

 

 

 

 

Bára

Bára

Rasa: Anglický kokršpaněl

Věk: 11 let

 

 

 

 

Dex

Rasa: King Charles Spaniel

Věk: 5 let

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení