2 roky zkušeností s hlídáním psů

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Tereza starat o Vašeho pejska

Nabízím venčení převážně v dopoledních hodinách, po domluvě prozatím existuje i možnost v odpoledních a večerních hodinách.
O víkendu možnost od 9.00 do večera.

Venčení

60,- / 30 min

100,- / 60 min

Přípustná velikost psa: malá, střední, velká

Přípustný věk psa: štěně, dospělý

Socháňova, Praha-Řepy

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 50.065191, 14.304747 Tereza[su_row][su_column size=\"1/2\"]Socháňova, Praha-Řepy[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [su_table]Venčení                   60,- / 30 min 100,- / 60 min[/su_table] Přípustná velikost a věk psa: malá, střední, velká | štěně, dospělý[/su_column][/su_row]Socháňova, Praha-Řepy (Navigovat)

 

Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Mám rok a půl starého mopse, donedávna jsme byli u rodičů, s 12-ti letým křížencem a štěňátkem mopse, takže zkušenosti se psy mám.
Mé hlídaní cizích pejsků začalo dnem, kdy mně poprosila známá, jestli bych přes léto nemohla venčit jejího Sibiřského huskyho. Venčení každý den či ob den, se stalo rutinou na dalších několik měsíců. Po stěhování s mým psíkem jsem si řekla, že když už bych tohle chtěla provozovat, tak každá korunka se bude hodit.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Jsem psí člověk, od mala jsme vždy nějakého doma měli a v okolí jich bylo hafo. Venčení pejsků je dobrý způsob jak skloubit přírodu, procházku a užitečnou věc ve volném čase a to by měl mít rád každý.

Co potřebuje Tereza vědět o Vašem pejskovi

Bylo by dobré, znát jeho zdravotní problémy ( pokud jsou ), zda je přátelský, hravý, nebo naopak agresivní vůči jiným pejskům. Zda vychází lépe s fenami nebo se psy a jestli se ho snažíte něčemu naučit nebo byste chtěli, protože pes, kterého se člověk snaží naučit k noze a další ho venčí bez snahy, je docela ztěžující kombinace.

Alex

Rasa: Mops

Věk: 2 roky

Alex je velice aktivní a přátelský mops, kdykoliv má příležitost, hraje si s pejsky, ať už malými či velkými, štěňaty nebo stařečky. Pořád se v něm ale ukrývá ten lenoch, jakým je jeho plemeno a začíná se to projevovat, poslední dobou toho prospí víc než my, ale když ví, že se půjde ven, je jako utržený ze řetězů. 🙂

REZERVOVAT DAFÍKA