O Vašeho pejska se postarám jako o vlastního 🙂

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Rivka starat o Vašeho pejska

Většinou přes týden v odpoledních hodinách. O víkendu dle domluvy.

Hlídání u Vás doma

50,- / noc

Venčení

50,- / 30 min

80,- / 60 min

Nadstandardní služby: výcvik, mytí

Praha 5

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 50.074280, 14.404106 Rivka[su_row][su_column size=\"1/2\"]Praha 5[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]O Vašeho pejska se postarám jako o vlastního :)[su_table]Hlídání u Vás doma50,- / nocVenčení50,- / 30 min 80,- / 60 min[/su_table]Nadstandardní služby: výcvik, mytí[/su_column][/su_row]Praha 5 (Navigovat)
Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Psy miluji odmala a již dlouhou dobu mám křížence border kolie Luckyho, adoptovaného z útulku, se kterým velmi ráda podnikám nejrůznější výlety a věnujeme se psím sportům. Zkušenosti s útulkovými pejsky mám bohaté a momentálně v jednom pomáhám jako dobrovolnice.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Moc ráda pomůžu lidem, kteří z nějakého důvodu nemohou svému pejskovi poskytnout dostatečné množství času, postarám se o něj jako o vlastního. 🙂

Co potřebuje Rivka vědět o Vašem pejskovi

Bylo by dobré, abyste mi řekli, co Váš pesek na procházkách má a nemá rád, čeho se máme radši vyvarovat a co mu naopak udělá radost, upozornili mne, jak se snáší či nesnáší s jinými psy, jak reaguje v cizím prostředí.

Lucky

Lucky

Rasa: Kříženec BoC

Věk: 8 let

Lucky je velký mazel, kamarádský ke všem psům, rád se učí nové triky a běháme canicross.

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení