Postarám se o Vašeho mazlíka, jako o vlastního

5 let zkušeností s hlídáním psů

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Renáta starat o Vašeho pejska

Venčení nabízím v týdnu v tyto časy:

Pondělí – 6:00 – 18:15
Úterý – Jsem celý den ve škole, mám však velké pauzy mezi přednáškami. Po domluvě mohu venčit v okolí Praha Suchdol
Středa – Sudý týden od 16:00 do 18:15, Lichý od 13:45 – 17:00
Čtvrtek – 10:30 – 18:15
Pátek – Liché týdny od 12:15, Sudé 14:00 po zbytek dne

Hlídání přes noc možné o víkendech, z úterý na středu a ze čtvrtka na pátek. Všechno závisí hlavně na domluvě, je možné, že si na Vaše psisko můžu udělat čas i mimo tento rozvrh, jsem vysokoškolák, takže mohu vynechat nějaké přednášky.

Hlídání u Vás doma

300,-,- / noc

Venčení

50,-,- / 30 min

90,-,- / 60 min

U Vás doma: procházka každé 0-2 hodiny

Nadstandardní služby: výcvik, mytí, kartáčování, zastřižení drápků, čištění zoubků, aplikace léků orálně

Přípustná velikost psa: malá, střední, velká

Přípustný věk psa: štěně, dospělý, senior

Podvinný mlýn, Praha-Libeň (popř. Česká Zemědělská Univerzita, Praha-Suchdol)

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 50.109129, 14.486488 Renáta[su_row][su_column size=\"1/2\"]Podvinný mlýn, Praha-Libeň (popř. Česká Zemědělská Univerzita, Praha-Suchdol)[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Postarám se o Vašeho mazlíka, jako o vlastního[su_table]Hlídání u Vás doma300,-,- / noc        Venčení50,-,- / 30 min 90,-,- / 60 min[/su_table]U Vás doma: procházka každé 0-2 hodinyNadstandardní služby: výcvik, mytí, kartáčování, zastřižení drápků, čištění zoubků, aplikace léků orálněPřípustná velikost a věk psa: malá, střední, velká | štěně, dospělý, senior[/su_column][/su_row]Podvinný mlýn, Praha-Libeň (Navigovat)

 

Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Jsem velký milovník pejsků a všech zvířat. Svého psa – bígla jsem si pořídila v roce 2011 a krátce na to, jsme se spolu jako tým začali věnovat výcviku agility, později různým trikům až jsme se dostali k dogdancingu a já kynologii propadla úplně. Pejsci se stali mým velkým koníčkem a já v létě odmaturovala a na podzim nastoupila na vysokou školu v Praze a bohužel nesehnala bydlení, kam bych si svého pejska mohla vzít s sebou, proto zůstal s rodiči u nás ve Žďáře nad Sázavou. Venčení cizích pejsků, je pro mě proto jako brigáda číslo jedna. 🙂 Vašemu čtyřnohému miláčkovi nabídnu tu nejlepší péči, nejzábavnější hry a popřípadě mohu poradit i s výcvikem a pokud budete mít zájem, můžu učit pejska i něco sama. Protože mi můj čas strávený se psy velice chybí, můžete věřit, že času s vaším psem věnuji co nejvíc!

Co potřebuje Renáta vědět o Vašem pejskovi

Mohu se postarat i o ne úplně vychované pejsky a v ceně za venčení vám mohu poradit i s výcvikem. Než se o Vašeho pejska budu starat, ráda se dozvím jaké má rád hry a jaké jsou jeho oblíbené pamlsky.

Video

1655009_969836229699507_5827789699281197802_o

Benny

Rasa: Bígl

Věk: 5 let

Benny je tvrdohlavý bígl jako každý jiný. Stal se z nás ale skvělý tým a dokázali jsme si velice dobře rozumět a občas mám pocit, že umí i nemožné. 🙂

 

blackie

Blackie

Rasa: Německý ovčák

Věk: 2 roky

Blackie je pes babičky, o kterého se také moc ráda starám. Je to příjemná změna, starat se o pracovní plemeno, které hlavně není bígl. 🙂 🙂 🙂

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení