11 let zkušeností s hlídáním psů

 

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha
Kdy během dne se může Petra starat o Vašeho pejska

Mé časové možnosti jsou vzhledem k mému studiu a zaměstnání pouze o víkendech. Konkrétní časy jsou na předchozí domluvě.

Hlídání u Dafíka

300,- / noc

Venčení

50,- / 30 min

90,- / 60 min

U Dafíka: byt, bez dětí, bez vlastních psů, bez dalších jiných zvířat, psi mohou na pohovku, psi mohou do postele, procházka každé 0-2 hodiny

Nadstandardní služby: kartáčování

Přípustná velikost psa: malá, střední

Přípustný věk psa: dospělý, senior

Flora, Praha

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 50.076646, 14.461789 Petra[su_row][su_column size=\"1/2\"]Flora, Praha[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [su_table]Hlídání u Dafíka300,- / noc      Venčení50,- / 30 min 90,- / 60 min[/su_table]U Dafíka: byt, bez dětí, bez vlastních psů, bez dalších jiných zvířat, psi mohou na pohovku, psi mohou do postele, procházka každé 0-2 hodinyNadstandardní služby: kartáčováníPřípustná velikost a věk psa: malá, střední | dospělý, senior[/su_column][/su_row]Flora, Praha (Navigovat)

 

Informace o Dafíkovi

Jsem pracující studentka žijící stále ještě s rodiči. Mimo to s námi žije i babička.
Mám plno zájmů, ale přátelství s psími společníky stavím vysoko. Jistě nemusím dodávat, že dlouhé procházky jsou tedy pro mě velmi příjemným odreagováním po celém dni.

Co pro mě znamená čas strávený se psem? Je to oživení dne stráveného s povinnostmi, je to blízkost někoho živého, ke komu se můžete přitulit, když Vám není dobře. Je to zábava a zdroj nápadů. Je to spojení dvou, které je založeno na důvěře a bezpodmínečné lásce.

V rodině máme zkušenost spíše s malými rasami. Konkrétně jsme se s láskou starali o fenku bišonka – Betty, která nás však po 11 letech opustila na následky vážné nemoci. Velice nám chybí a máme v plánu si v dohledné době pořídit dalšího pejska. Avšak uvědomujeme si, že musíme opět svůj čas rozvrhnout tak, abychom na dalšího měli dostatek času. Víkendy jsou dobou, kdy nepřítomnost naší Betty pociťujeme nejvíce, a proto bychom jako rodina byli rádi nápomocni těm, kteří potřebují od svých mazlíčků dočasně odjet, pohlídat je.

Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě předem. Ráda bych nejdříve vše prokonzultovala a seznámila se s Vaším mazlíčkem.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Protože venčení a hlídání psů je pro mě koníčkem. A vzhledem k dnešní době, kdy každý sedí i několik hodin u počítače, je takové odreagování vítaným a vlastně i prospěšným odpočinkem od všech povinností a starostí. Vypnete a věnujete se pouze chlupáčovi a jeho blbinkám venku. Stává se z Vás zase dítě a uvědomíte si, jak je důležité se umět radovat z maličkostí.

Co potřebuje Petra vědět o Vašem pejskovi

Je pro mě důležité vědět, jak se Váš pejsek chová v prostředí, na které není zvyklé. Poskytnu Vašemu pejskovi hračky, společnost, ale nerada bych, aby se za odloučení od Vás mstil na našem nábytku a vybavení.

Dále potřebuji vědět, jaké má stravovací návyky. Je pro mě samozřejmostí je respektovat.

Pokud má Váš pes z něčeho strach, něco ho znervózňuje, i to je pro mě důležité vědět, abych se takovým situacím mohla vyhnout.

Také chci vědět, jak se chová venku mezi lidmi a ostatními psy. Zda chodí spořádaně na vodítku či nikoliv.

A další potřebné informace, které zaručí Vám jistotu a Vašemu pejskovi co nejlépe strávený čas plný zábavy ve společnosti člověka.

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení