5 let zkušeností s hlídáním psů

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Markéta starat o Vašeho pejska

Venčení i hlídání pejska přes den/noc, dle domluvy. Pravidelně i nepravidelně.

Hlídání u Dafíka

400,- / noc

Venčení

80,- / 30 min

130,- / 60 min

U Dafíka: byt, nekuřácký, zahrada, bez dětí, psi mohou na pohovku

Přípustná velikost psa: malá, střední, velká

Přípustný věk psa: štěně, dospělý, senior

Praha-Komořany

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.989709, 14.409435 Markéta[su_row][su_column size=\"1/2\"]Praha-Komořany[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [su_table]Hlídání u Dafíka     400,- / nocVenčení80,- / 30 min 130,- / 60 min[/su_table]U Dafíka: byt, nekuřácký, zahrada, bez dětí, psi mohou na pohovkuPřípustná velikost a věk psa: malá, střední, velká | štěně, dospělý, senior[/su_column][/su_row]Praha-Komořany (Navigovat)

 

Informace o Dafíkovi

Jsem studentkou zoologie na Univerzitě Karlově, kde se věnuji etologii zvířat a také si dodělávám střední veterinární školu. Nabízím venčení pejska/pejsků u Vás v okolí, nebo můžeme vyrazit do lesa, k vodě, na túru. Na procházce můžeme dělat, co pejska baví, hrát si s míčkem či talířem, zkoušet různé čichací hry, učit základní poslušnost, nebo nové triky. Bydlím vedle lesa, takže pokud bude pejsek u mě na hlídání, čekají ho procházky i tam. Se svým psem se věnuji obedience, obranám, záchranařině a hersenwerku. Zajímám se o psí komunikační signály a dále se vzdělávám v oblasti péče a výchovy psa. Není problém si pro pejska přijet a následně ho zase přivézt, či s ním navštěvovat různé lekce, nebo dojít na veterinu.

Co potřebuje Markéta vědět o Vašem pejskovi

Jméno, věk a pohlaví pejska. Co má rád a co nemá. Jeho zdravotní stav. Jaké jídlo smí, nesmí, jestli má nějaké alergie či dietu. Jaká jsou vaše základní pravidla a jak je na tom s ostatníma pejskama, dalšíma zvířátkama a lidma.

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení