5 let zkušeností s hlídáním psů

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Lucie starat o Vašeho pejska

Pracuji na poloviční úvazek 2,5 dne v týdnu většinou úterky a středy a čt půl dne
O víkendu často jezdím autem do přírody a ráda bych vzala pejska s sebou.

Hlídání u Dafíka                          

300,- / noc

Hlídání u Vás doma

500,- / noc

(záleží na lokalitě)

Venčení

50,- / 30 min

90,- / 60 min

U Dafíka: byt, nekuřácký, bez dětí, bez vlastních psů, bez dalších jiných zvířat, psi mohou na pohovku, procházka každých 4-8 hodin

U Vás doma: procházka každých 4-8 hodin

Nadstandardní služby: výcvik, mytí, kartáčování, aplikace léků orálně

Přípustná velikost psa: střední, velká

Přípustný věk psa: štěně, dospělý

Bělehradská, Praha-Vinohrady

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 50.071376, 14.433342 Lucie[su_row][su_column size=\"1/2\"]Bělehradská, Praha-Vinohrady[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [su_table]Hlídání u Dafíka                                            300,- / nocHlídání u Vás doma500,- / noc (záleží na lokalitě)Venčení50,- / 30 min 90,- / 60 min[/su_table]U Dafíka: byt, nekuřácký, bez dětí, bez vlastních psů, bez dalších jiných zvířat, psi mohou na pohovku, procházka každých 4-8 hodinU Vás doma: procházka každých 4-8 hodinNadstandardní služby: výcvik, mytí, kartáčování, aplikace léků orálněPřípustná velikost a věk psa: střední, velká | štěně, dospělý[/su_column][/su_row]Bělehradská, Praha-Vinohrady (Navigovat)

 

Informace o Dafíkovi

Ahoj jmenuji se Lucie a pracuji jako administrativní asistentka. Žiji s přítelem v moderním vinohradském bytě (bez koberců). Jsme oba velmi aktivní a rádi sportujeme (in-line..plavání) a jsme na čerstvém vzduchu…rádi bychom k sobě někdy přibrali pejska, ale kvůli možnosti cestovaní si ho nechceme pořizovat na trvalo, tak to zkouším s nabídkou tady. O pejska bude luxusně postaráno a bude řádně pomazlený:)

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Pes je skvělý společník, je s ním zábava a je skvělý na hlazení…přítomnost psa je relaxační až terapeutická a starost o jakékoliv zvíře nutí človeka nemyslet pořád jen na sebe..

Co potřebuje Lucie vědět o Vašem pejskovi

Máme zájem pouze o pejsky střední a větší velikosti plné energie, ne o tzv. gaučové pejsky. Měli by mít základní hygienické návyky a být schopni přiběhnout na zavolání.
Ráda taky pohlídám stěně! U toho mi nevadí, když se někde počůra:) Budu se mu to snažit jemně vysvětlit.

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení