Pohlídám nebo vyvenčím fenky v bytě se svými pejsky za protislužbu

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Jitka starat o Vašeho pejska

Venčení téměř každé odpoledne od 15 hodin, o víkendu kdykoliv. Hlídání podle potřeby, dopoledne může být Váš pejsek doma s mými pejsky, já pracuji.

Hlídání u Dafíka

Odměna dle domluvy / za protislužbu

Hlídání u Vás doma

Odměna dle domluvy / za protislužbu

Venčení

Odměna dle domluvy / za protislužbu

U Dafíka: byt, 2 psi

Praha-Dubeč

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 50.059541, 14.586072 Jitka[su_row][su_column size=\"1/2\"]Praha-Dubeč[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Pohlídám nebo vyvenčím fenky v bytě se svými pejsky za protislužbu[su_table]Hlídání u Dafíka                                                   Odměna dle domluvy / za protislužbuHlídání u Vás domaOdměna dle domluvy / za protislužbuVenčeníOdměna dle domluvy / za protislužbu[/su_table]U Dafíka: byt, 2 psi[/su_column][/su_row]Praha-Dubeč (Navigovat)
Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Ráda se seznámím s pejskaři z okolí, kteří mají stejnou potřebu – někdy vyvenčit a někdy pohlídat. Je třeba, aby se pejskové nejprve seznámili na procházce…

pejsek

Pejsek

Rasa: nejspíš Malý pinč

Věk: 8 let

Můj pejsek Pejsek je vykastrovaný, takže hárání feny nevadí, pejskové se v bytě dají oddělit do různých místností. Oba rádi chodí na procházky většinou k Podleskému rybníku.

 

 

rolf

Rolfík

Rasa: Krysařík

Věk: asi 9 let

 

 

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení