Při venčení nemám problém si zaběhat což by mohli ocenit vlastníci hyperaktivních pejsků

3 roky zkušeností s hlídáním psů

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Alice starat o Vašeho pejska

Jakožto student nemohu s pejsky kdykoli, proto níže přikládám můj možný harmonogram.
po-čt od 16:30
pátek od 12:20
víkendy nejsou časově omezeny

Venčení

dobrovolná odměna

Nadstandardní služby: výcvik

Přípustná velikost psa: střední, velká

Přípustný věk psa: štěně, dospělý, senior

Praha 10

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 50.067536, 14.461425 Alice[su_row][su_column size=\"1/2\"]Praha 10[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Při venčení nemám problém si zaběhat což by mohli ocenit vlastníci hyperaktivních pejsků[su_table]Venčení                                dobrovolná odměna[/su_table]Nadstandardní služby: výcvikPřípustná velikost a věk psa: střední, velká | štěně, dospělý, senior[/su_column][/su_row]Praha 10 (Navigovat)

 

Informace o Dafíkovi

V loňském roce nám zemřel pes, kterého jsem měla opravdu ráda. Od té doby mám v sobě prázdné místo, které bych ráda zacelila nějakým dalším psíkem. Bohužel již nemám tolik času, jako dřív abych vycvičila velkého psa. Přes den jsem ve škole a doma by zůstával sám, takže má jediná naděje je, že bych chodila s něčím pejskem. Ráda si s pejsky hraji a běhám.

Co potřebuje Alice vědět o Vašem pejskovi

Dopředu bych poprosila vědět, jaké má váš pejsek chování. Jestli je agresivní, akční, hravý, skákavý apod. Také by mě zajímalo, jaké má rád aktivity, hračky a pochoutky.

REZERVOVAT DAFÍKA