Do práce s pejsky dávám všechno. Během venčení dám info a pošlu fotky.

5 let let zkušeností s hlídáním psů

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Adéla starat o Vašeho pejska

Jsem zaměstnaná, ale hledám přivýdělek, který mě bude bavit. Časové možnosti si upravím dle potřeby. Ráda bych nastoupila na podzim 2016 na VŠ obor kynologie.

Venčení

70,- / 30 min

85,- / 60 min

 

Nadstandardní služby: výcvik, mytí, kartáčování, čištění zoubků

Přípustná velikost psa: malá, střední, velká

Přípustný věk psa: štěně, dospělý, senior

Praha 5  (popř. Praha 6)

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 50.074280, 14.404106 Adéla[su_row][su_column size=\"1/2\"]Praha 5 (popř. Praha 6)[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Do práce s pejsky dávám všechno. Během venčení dám info a pošlu fotky.[su_table]Venčení                   70,- / 30 min 85,- / 60 min[/su_table] Nadstandardní služby: výcvik, mytí, kartáčování, čištění zoubkůPřípustná velikost a věk psa: malá, střední, velká | štěně, dospělý, senior[/su_column][/su_row]Praha 5 (Navigovat)

 

Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Psi mě zaujali už jako dítě. Vím toho o psech dost a ráda se jim věnuji. Ráda i poradím s výcvikem, či pejska něco naučím. Doma mám plemeno, které mě toho také dost naučilo vzhledem k tomu, že při výcviku je potřeba dost trpělivosti a lásky.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Psi jsou moje všechno. Nejradši bych adoptovala celé psí útulky na světě, ale to samozřejmě nejde. Proto ráda pomůžu komukoli s pejskem. Při venčení jdou všechny starosti za hlavu a já si venčení užívám na maximum.

Co potřebuje Adéla vědět o Vašem pejskovi

O pejskovi bych ráda věděla, jak se snese s jinými psy a jaké má fóbie. Např. jestli nemá rád hluk, či cizí lidi, zda se bojí velkých zvířat, či fena hárá.

img_20150923_124906

Bane

Rasa: Anglický bullteriér

Věk: 1,5 roku

Je velmi hyperaktivní a neúnavný. Při výcviku jsem musela být velmi trpělivá. Když jsme venku, je jak střela, chodíme i skákat přes překážky. Samozřejmě pro piškůtek udělá všechno jako každý pejsek 🙂

REZERVOVAT DAFÍKA