Procházky s pejskem nejsou práce, ale zábava

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Miriam starat o Vašeho pejska

Jsem studentka, tzn. že mám čas většinou odpoledne. V pondělí je to naopak dopoledne, ve středu nemůžu vůbec. O víkendu nabízím celou sobotu nebo neděli dopoledne.

Venčení

50,- / 30 min

70,- / 60 min

 

Nadstandardní služby: výcvik

Přípustná velikost psa: malá, střední, velká

Přípustný věk psa: štěně, dospělý

Plzeň-Slovany

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.733249, 13.399791 Miriam[su_row][su_column size=\"1/2\"]Plzeň-Slovany[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Procházky s pejskem nejsou práce, ale zábava[su_table]Venčení                  50,- / 30 min 70,- / 60 min[/su_table] Nadstandardní služby: výcvikPřípustná velikost a věk psa: malá, střední, velká | štěně, dospělý[/su_column][/su_row]Plzeň-Slovany (Navigovat)

 

Informace o Dafíkovi

Zatím jsem neměla vlastního psa, protože k tomu doma nebyli podmínky, vždy jsem ho ale chtěla. Přesto mám se psy zkušenosti, protože jsme měli „rodinného“ pejska, o kterého jsem se pomáhala starat asi od deseti let. Byl pořádně velký, divoký a tvrdohlavý, a díky tomu si troufám říct, že mám dostatek zkušeností na venčení psů. Dále občasně hlídám pejska z rodiny, který je neustále veselý, hravý, podnikavý a mimo jiné také perfektně vycvičený. Díky němu jsem zase získala zkušenosti s povely, výcvikem a poslušností psa.
Ke všem psům mám kladný vztah a těším se, až získám nové zkušenosti.
Kromě zkušeností z praxe jsem také „amatérský teoretik“, protože mě vždy bavilo číst a mimo jiné jsem často listovala knihou o psech, takže mám přehled o většině psích plemen a vím, co pejsci potřebují.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Projít se v přírodě je pro mě jeden z nejlepších způsobů jak relaxovat, nejlépe se mi přemýšlí a třídí myšlenky. Mít k tomu někoho, kdy mi bude dělat společnost, ale nebude po mně vyžadovat konverzaci, je naprosto ideální.
Také jsem vždy měla zvířata velmi ráda. Vlastnila jsem jedno morče a spoustu osmáků degu. Psi ale, společně s koňmi, vždy patřili k mým favoritům, i když ani psa, ani koně, jsem nikdy neměla. Venčením cizích pejsků si tak můžu částečně tento sen splnit, a zároveň někomu pomoct.

Co potřebuje Miriam vědět o Vašem pejskovi

Jsem ochotná venčit jakoukoli rasu i velikost psa. Psa, kterého venčit ale určitě NEBUDU, je pes agresivní nebo nevychovaný (nemusí být perfektně vycvičený, jde o to, aby nebyl problémový a nemusela jsem se bát o svou nebo jeho bezpečnost).
Co potřebuji vědět před procházkou je, co po něm běžně vyžadujete (poslušnost apod.), na co je zvyklý, co musí on i já dodržet, jestli je zvyklý chodit bez vodítka a na zavolání okamžitě přiběhne, nebo jestli ho mám mít na vodítku, popřípadě jak ho odměňovat, jestli mu můžu/nesmím dávat pamlsky apod.
V nadstandardních službách jsem zaškrtla „výcvik“. Určitě nenahradím cvičák nebo profesionální tréning, ale pokud psa učíte nějakým povelům (zvlášť pokud se jedná o štěně), ráda ho během procházky budu „zkoušet“ a posilovat tak jeho poslušnost. Takže i to budu chtít před venčením vědět.

REZERVOVAT DAFÍKA