Profesionální pěstounka dětí a dobrovolná pěstounka čtyřnohých kamarádů

40 let zkušeností s hlídáním psů

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Dáša starat o Vašeho pejska

Pejska mohu hlídat kdykoliv a mohu ho mít na jakkoliv dlouhou dobu. Jelikož jsem pěstounka desetileté holčičky a mám sama dva pejsky, nemohu být celý den ve Vaší domácnosti. Ale mohu si pejska u Vás vyzvednout a následně přivést. Auto nemám. Byt mám třípokojový, zařízený vysloveně pro čtyřnohé rodinné příslušníky. Tudíž není problém, když si pejsek lehne na gauč, křeslo, nebo kde se mu momentálně bude líbit. Mám několik pelíšků, domečků a spoustu hraček.

Hlídání u Dafíka

150,- / noc

Hlídání u Vás doma

300,- / noc

Venčení

50,- / 30 min

100,- / 60 min

U Dafíka: byt, nekuřácký, balkon, zahrada, psi mohou na pohovku, psi mohou do postele, procházka každé 2-4 hodiny

U Vás doma: procházka každé 2-4 hodiny

Nadstandardní služby: výcvik, mytí, kartáčování, zastřižení drápků, čištění zoubků, aplikace léků orálně, aplikace léků injekčně

Přípustná velikost psa: malá, střední, velká

Přípustný věk psa: štěně, dospělý, senior

Na Královkách, Kuřim

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.308521, 16.530781 Dáša[su_row][su_column size=\"1/2\"]Na Královkách, Kuřim[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Profesionální pěstounka dětí a dobrovolná pěstounka čtyřnohých kamarádů[su_table]Hlídání u Dafíka150,- / nocHlídání u Vás doma300,- / nocVenčení50,- / 30 min 100,- / 60 min[/su_table]U Dafíka: byt, nekuřácký, balkon, zahrada, psi mohou na pohovku, psi mohou do postele, procházka každé 2-4 hodinyU Vás doma: procházka každé 2-4 hodinyNadstandardní služby: výcvik, mytí, kartáčování, zastřižení drápků, čištění zoubků, aplikace léků orálně, aplikace léků injekčněPřípustná velikost a věk psa: malá, střední, velká | štěně, dospělý, senior[/su_column][/su_row]Na Královkách, Kuřim (Navigovat)
Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Praxe v chovu pejsků 40 let, mimořádný vztah ke zvířátkům, zkušenosti se zdravotními zákroky, běžné záležitosti jako stříhání drápků, čištění análních žlázek, ošetření ranek, odstranění klíštěte s následným ošetřením, pomoc při akutních zdravotních problémech, např. eklampsie po porodu, vedení porodů i u problémových fenek /drobných, nebo mladých/, odchov štěňátek při laktační nedostatečnosti fenky, kurz psychické pomoci pejskům, kterým bylo ubližováno, výuka štěňátek ve směru venčení, atd. Samozřejmostí je koupání, česání a další úprava. Též zvládám podávání např. antibiotik injekční formou, samozřejmě umím podávat tablety tak, aby je pejsek opravdu polknul. Jsem časově nezávislá, protože jsem v domácnosti a mám na starosti už jen jednu holčičku v pěstounské péči, je jí 10 let a má také mimořádný vztah ke zvířátkům. Mám i odborné znalosti ve směru dietetiky, znám složení potravy /granulí/ a vím, který druh je nejvhodnější právě pro Vaše zvířátko. Mám také stálou zásobu čistého syrového masa. Studuji střední veterinární školu v Brně /dálkově/, abych nasbírala ještě více odborných znalostí.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Na tuhle otázku se těžce odpovídá, protože láska ke zvířatům je neovlivnitelná a člověk se s ní musí narodit, nebo být od mala veden, a to především příkladem rodičů nebo prarodičů. Nelze milovat pejska, protože je krásný, ale člověk musí mít rád především psí duši, protože ta je u všech čtyřnohých kamarádů stejná. Pejsek vás nikdy nezklame, je to věrný kamarád a stojí při vás v dobách smutku i štěstí. Pes má duši, ale to poznají jen opravdoví milovníci čtyřnohých kamarádů. Já bych bez zvířátek neuměla žít, chybělo by mi kousek mého já.

Co potřebuje Dáša vědět o Vašem pejskovi

Mohu hlídat jakékoliv plemeno, psů se nebojím. Podmínkou je očkovací průkaz s povinným očkováním. Také bych uvítala stručný výpis základních zvyků a potřeb pejska. Například kde rád spí, co má rád a co ne, na co je třeba dát si pozor při venčení, co pejska vyleká a čím mu udělám radost.

večerní-rituál-čekání-na-malou-paničku

Máša

Rasa: Čivava dlouhosrstá

Věk: 1 rok

 

 

 

čivavka-mimi

Mimi

Rasa: Čivava krátkosrstá

Věk: 1 rok

 

 

 

Naše čivavky jsou společenské, zvyklé na děti, kočky a jiné pejsky. Jsou naprosto bezproblémové, zvyklé na delší vycházky, ale pouze do míst, kde nehrozí úraz. Nejčastěji chodíme cestou kolem cvičáku směrem k Podlesí nebo směrem k lesu za rybníkem. Ale vždy tam, kde nejezdí auta a pejsci se mohou v klidu proběhnout. Také občas chodím krmit a venčit synovu fenku, je to rottweilerka, která k sobě do kotce pustí pouze syna a mě. Ale venčení Jessie bych samozřejmě nespojovala s venčením Vašeho pejska.

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení