Musíte odjet na služební cestu? Máte touhu objevovat svět? Nebo vás čeká zasloužená dovolená? Svěřte svého pejska do nejlepší péče Dafíka, kterého si sami vyberete.

 

Bezpečně | Ve vašem okolí | S nadstandardním servisem

 

Hlidani psu Praha Brno Ostrava

 

Zařídit venčení a hlídání psů nikdy nebylo jednodušší! Jak na to? 

 

Najděte Dafíka podle vlastních představ a potřeb. Je vám blíž, než si myslíte. Vašeho pejska nejen pohlídá, ale může ho také vykoupat nebo mu zastřihnout drápky.

Objednejte venčení nebo hlídání psů pomocí formuláře na profilu Dafíka. Upřesněte tam vaše přání a požadavky.

Setkejte se s Dafíkem osobně seznámíte se nejen s ním, ale také s prostředím, do kterého pejska svěříte.

Jednoduchou smlouvu o hlídání psa můžete sepsat ke konci krátké schůzky. Smlouva může být nahrazená ústní dohodou nebo emailem.

Informace a fotky, které vám přijdou na mail nebo mobil vás ujistí o tom, že je o pejska dobře postaráno.

 

 

Cílem každého Dafíka je vaše spokojenost.

Inspirovali jsme se americkým projektem Rover Heights Pet Care, který nabízí péči o zvířecí mazlíčky všem těm, kteří tráví dlouhou dobu v práci nebo potřebují odcestovat. Dafík.cz sdružuje komunitu pejskařů, kteří vašeho psa vyvenčí, pohlídají u vás doma nebo u sebe. Dafíci jsou profesionálové, kteří vašeho pejska vezmou za člena rodiny. Díky rodinnému přístupu Dafíků se pejsek bude mít stejně dobře, jako vy na dovolené.

Dafíci navíc nabízejí nejen venčení a hlídání psů, ale také zastřihávání drápků, koupání, česání a výcvik. Váš pejsek bude mít všechno, co může potřebovat.

Zařizujte hlídání psů jednoduše. Váš pejsek se bude cítit jako doma, vy budete mít jistotu, že je v bezpečí a navíc bude v blízkosti svého domova. Dafíky totiž najdete všude kolem sebe. Stačí se jen dobře podívat!

Váš tým Dafík.cz

Dafík hlídání psů

 

Chcete se stát Dafíkem?