Odjet na dovolenou a nechat svého pejska doma není nikdy jednoduché. Jen těžko se přesvědčíte o tom, že užívat si dovolenou s přáteli, ale bez vašeho miláčka je v pořádku.

Někdy však dovolená se psem není možná. Vaši zaslouženou dovolenou si nikdy neužijte naplno, pokud budete myslet na to, že je váš pejsek někde ve stresu a nejistotě. Tento pocit strachu a viny je dobře známý každému pejskaři. A to je hlavní důvod, proč jsme začali projekt Dafík. Chceme najít cestu páníčků, pro které je dovolená se psem nereálná, ale přesto si ji chtějí naplno užít s vědomím, že je jejich miláček v dobrých rukách.

Je pro vás dovolená se psem nereálná? Svěřte ho do rukou Dafíka, který mu poskytne tu nejlepší péči!

dovolena-se-psem
Dovolená se psem

Nejlepší způsob, jak si užít bezstarostnou dovolenou, je najít skvělého hlídače, který se o vašeho pejska postará u sebe nebo u vás doma.

Představte si, že nemůžete jet na dovolenou se psem, ale i tak si můžete být jistí, že váš pejsek prožívá svou vlastní dovolenou. Seznamuje se s dalšími pejsky, pobíhá po velké oplocené zahradě a hraje si s opravdovými psími milovníky.

Vy tak můžete být klidní, protože jste pejska svěřili do rukou člověka, který mu může dát všechno, co potřebuje.

 

Psi jsou nejšťastnější, když cítí, že jsou milováni a lásku můžou oplatit. Našim úkolem je pomoct vám najít takového Dafíka, který bude milovat a pečovat o vašeho pejska jako o vlastního. Budeme se vám snažit najít Dafíka co nejjednodušší a nejefektivnější cestou.

Víme, že byste byli šťastnější, kdybyste mohli trávit dovolenou se psem a on s vámi. Věříme však, že vám Dafik.cz pomůže najít tu nejlepší možnost, jak se o pejska postarat, když nebudete doma.

Až splníme náš úkol a najdeme vám toho správného Dafíka, dosáhnete klidné mysli a bez stresu a dalších výčitek si užijete svoji zaslouženou dovolenou!

 

16/11/16

Dafík

Další články:

Jak naučit Vašeho pejska plavat

Ať už je Váš pejsek přirozený plavec, jako třeba labrador a pudl, nebo jeden z u vody zdrženlivějších čtyřnohých mazlíčků, například buldok nebo jezevčík, máme pro Vás několik skvělých tipů, jak v teplých dnech naučit Vašeho pejska užít si vodních radovánek. Pokud bude Váš kamarád u vody spokojený, užijete si společně letní dny zase o něco víc.

7 letních domácích receptů pro Vašeho pejska

Po procházce v tomto horkém počasí si Váš pejsek zaslouží pořádnou odměnu, která ho zchladí. Tento seznam dobrot je sestaven ze zdravých a lehce dostupných ingrediencí a navíc k jejich přípravě není potřeba zapínat troubu. Ať už jsou to zmražené dobroty, nepečené buchtičky, nebo lehce mixovaný nápoj, Váš pejsek bude celý blahem prosit o přídavek.

Kdy je nejlepší čas pořídit si štěňátko

Už jste udělali důležité rozhodnotí, že součástí Vašeho života se stane štěňátko a teď váháte, kdy je ten nejlepší čas si ho pořídit. Většina pejskařů mezi námi považuje za nejlepší období pro získání nového čtyřnohého přítele jaro a léto. Tyto měsíce mohou být ideální čas v roce, protože tolik neprší a dny jsou teplejší a delší, což se hodí pro výlety do přírody a psích parků.

Jak probíhá hlídání a venčení s Dafík.cz?