Chcete být jedním z Dafíků, milovníků psů, kteří mají za úkol rozdávat štěstí čtyřnohým mazlíčkům a plnit přání jejich majitelům? Kdy a za kolik budete nabízet svoje služby je jenom na vás! Hlídání a venčení psů je prostě radost.

 

Dafík.cz

Vytváříme komunitu lidí, kteří vědí, jak se o pejska správně postarat tak, aby mu i během doby, kdy nemají po boku svého páníčka, bylo hej.

Hlídání a venčení psů je zábava a člověk se na něm stane brzy závislým. Správný Dafík však musí být připravený na všechny možné i nemožné situace, které během hlídání a venčení psů můžou nastat. Musí je umět vyřešit tak, aby byl majitel pejska vždy spokojen.

 

Začněte s hlídáním a venčením psů:

DafíkOvěřený Dafík

Rádi byste si zkusili, jak celý proces funguje, od první objednávky až po vrácení pejska spokojenému majiteli? Zcela zdarma vám to umožníme. Předem ale upozorňujeme, že hlídání a venčení psů podlehnete! Kdykoli můžete přejít na profil Ověřeného Dafíka.

ZDARMA

Staňte se v očích majitelů důvěryhodným kandidátem. Výhodnou propagaci máte zajištěnou na jeden měsíc – profil bude speciálně označen a bude se pohybovat na předních příčkách ve vyhledávání. To vám umožní naplno dělat to, co vás baví a naplňuje, a navíc si tím můžete vydělat.

99,-

 

Proč se stát Dafíkem?

Odměna

Dafík.cz si neúčtuje žádnou provizi za zprostředkování hlídání a venčení psů. Částka, kterou uvedete na svém profilu, je konečná hodnota vaší odměny!

Zábava

Dělejte ve volném čase to, co vás baví a ještě si tím vydělejte. Mít práci jako koníček je snem asi každého z nás.

Svoboda

Nabízejte hlídání a venčení psů jenom o víkendu, nebo třeba odpoledne. Jak se vám to hodí. Na každém profilu je k dispozici okénko obsazenosti Dafíka.

Podpora 24/7

Kdykoli to budete potřebovat, napište nám e-mail, nebo volejte PO – NE na telefon +420776698939! Jsme tu pro vás.

Propagace

Reklamě a propagaci našich služeb věnujeme velké úsilí a pomáháme vám tak získat co nejvíce klientů.

Jak probíhá hlídání a venčení s Dafík.cz?