Psi jsou inteligentní bytosti jako my, přistupujme k nim tak 🙂

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Dáša starat o Vašeho pejska

Jsem studentka vysoké školy, takže moje docházka je dost nepravidelná. I co se týče práce, jsem zatím docela flexibilní. Všechno je o domluvě.

Hlídání u Dafíka

400,- / noc

Hlídání u Vás doma

400,- / noc

Venčení

60,- / 30 min

100,- / 60 min

Nadstandardní služby: mytí, kartáčování, zastřihování drápků, čištění zoubků, aplikace léků orálně

České Budějovice (popř. okolí Vodňan a okolí Veselí nad Lužnicí)

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 48.975658, 14.480255 Dáša[su_row][su_column size=\"1/2\"]České Budějovice (popř. okolí Vodňan a okolí Veselí nad Lužnicí)[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Psi jsou inteligentní bytosti jako my, přistupujme k nim tak :)[su_table]Hlídání u Dafíka400,- / nocHlídání u Vás doma400,- / nocVenčení60,- / 30 min 100,- / 60 min[/su_table]Nadstandardní služby: mytí, kartáčování, zastřihování drápků, čištění zoubků, aplikace léků orálně[/su_column][/su_row]České Budějovice (Navigovat)
Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Život bez psů si ani neumím představit, byli v naší rodině odjakživa. A odjakživa jsem je také brala jako své společníky a naprosto plnohodnotné přátele, kteří mnohdy předčili i ty lidské. Našim teď zůstal jezevčík a já sama si po odchodu naší labradorky pořídila fenku z útulku. Je to osudová láska, jak to asi většina pejskařů zná. Venčení s ní jsem přestala brát jako venčení, ale jako společné rozjímání, kdy jdou dva přátelé tiše bok po boku, ať už lesem, po poli, nebo třeba v parku ve městě.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Po tom, co jsem si pořídila svého prvního vlastního psa, došlo mi, že je pár věcí, kterých se musím vzdát, nebo je přinejmenším omezit. Jelikož už po týdnu se ta potvora nastěhovala ke mě do postele, dost trpí, když třeba nepřespávám doma. Z práce nebo ze školy musím místo posezení s přáteli co nejrychleji chvátat domů, abych stihla alespoň hodinkovou procházku, ráno zase dříve vstávám, aby se čoklice mohla v klidu před mým odjezdem proběhnout. Hlídat lidem psy bych chtěla hlavně proto, že tak spolu můžem všichni chvilku vyblbnout a zároveň někomu dopřát chvilku oddechu od tohoto neustálého strachování, co se čtyřnohým kamarádem třeba na dovolené.. Ale není to jen o omezování, naopak jsem po roce zjistila, že všechny výlety do přírody plánuju s myšlenkou „Tam by se jí určitě líbilo, už podle fotek vidím nejmíň stovku míst na označkování a očmuchání :D“, a to mě na tom strašně baví.

Co potřebuje Dáša vědět o Vašem pejskovi

Především mám svou vlastní fenečku (drobná, 10 kilo), takže určitě snášenlivost s ostatními psy. Není problém umístit u mě pejska jak uvnitř, tak venku, ale pokud má být uvnitř, tak by si neměli jít po krku 🙂 Stejně tak mám kočky, ale ty jsou napůl venkovní. Pokud má pejsek nějaké alergie nebo zdravotní potíže, ráda bych o nich věděla předem, abych byla připravená na případné pohromy a komplikace.

Video

Havinka

Rasa: mixík

Věk: neznámý

Takový malý pometlo, který na všechny nejdřív pouští hrůzu, ale už při tom vrtí ocáskem.

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení