Pohlídám jakéhokoliv pejska, který se snese s mojí fenkou

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Romča starat o Vašeho pejska

Denně bývám v práci od 9. do 17. hodiny, kdykoliv potom nebo o víkendu není problém.

Hlídání u Dafíka

Odměna dle domluvy

Hlídání u Vás doma

Odměna dle domluvy

Venčení

Odměna dle domluvy

U Dafíka: byt, nekuřácký, balkon

Přípustná velikost psa: malá, střední, velká

Přípustný věk psa: štěně, dospělý, senior

Brno-Nový Lískovec

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.177622, 16.551717 Romča[su_row][su_column size=\"1/2\"]Brno-Nový Lískovec[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Pohlídám jakéhokoliv pejska, který se snese s mojí fenkou[su_table]Hlídání u DafíkaOdměna dle domluvyHlídání u Vás doma                Odměna dle domluvyVenčeníOdměna dle domluvy[/su_table]U Dafíka: 1 pesPřípustná velikost a věk psa: malá, střední, velká | štěně, dospělý, senior[/su_column][/su_row]Brno-Nový Lískovec (Navigovat)
Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Ahojte, tak především bych chtěla začít s tím, že opravdu miluji psy – všechny bez rozdílu! Už od malička mě to táhlo ke všem různým zvířatům, ale především ke psům. 🙂 Absolvovala jsem SOŠ veterinární. Když mi bylo cca 9 let, tak po dlouhém přemlouvání rodičů, jsme se ujali nalezeného štěněte Bety. Ta v krásných 14 letech odešla za duhový most a dnes mám již 2letou fenku Enny z útulku v Blansku. Venčení psa je mým denním chlebem asi jako pro každého majitele psa. Znám téměř všechny pejskaře v okolí a často se také účastním různých společných venčení po celém Brně a také dalších akcí. Se svou fenkou jsem zatím absolvovala jeden kurz agilit, avšak nyní nemám finanční prostředky na to, abychom tento sport mohly dělat. Již jsme se zúčastnily i závodů a vyhrály jsme krásné 1. místo. Bydlím na půl s mojí mámou a na půl s přítelem. Oba dva též milují psy. 🙂 Takže když budu hlídat dalšího zlobivce spolu s ním, tak se nebude zlobit.

Všude cestuji s Enny. Kam ji mohu vzít, tam jede se mnou.

Co je asi důležité říci, že bych žádnému zvířeti neublížila. Co se týká peněz, které bych si za venčení či hlídání představovala, to je individuální. Vše je pouze o domluvě. Jsem ochotná po prokonzultování situace vyvenčit či starat se o Vašeho psa zadarmo. Jelikož často potřebuji ke své fence nějakého psa na vylítání a kdyby si padli do oka, tak v tom nevidím problém.

Napište mi, sejdeme se osobně. Seznámíme naše psy a uvidíme. 🙂

Co potřebuje Romča vědět o Vašem pejskovi

Lepší bude se sejít osobně i s pejskem a prodiskutovat, jaký pes je.. Co má a nemá rád. Na co si dávat pozor apod.

Bydlím v bytě – jsem tedy ochotná hlídat u mě doma pouze psa, který má hygienické návyky.

Enny

Rasa: kříženec malého vzrůstu

Věk: 2 roky

Sedmikilová maličká fenka ve většině případů nekonfliktní, vykastrovaná. Má pravidelný kontakt s různými psy všech možných velikostí – plně socializovaná, občas ze začátku trošku bázlivá. Zvládá základní poslušnost plus nějaké další triky.

 

img_0801

Arlete

Rasa: Australský ovčák

Věk: méně než 1 rok

Nový přírůstek do naší rodiny. :o)

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení