Bez pejsků si nedokážu představit život 🙂

2 roky zkušeností s hlídáním psů

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Misa starat o Vašeho pejska

Venčit nebo hlídat můžu od pondělí do pátku během dopoledne, někdy i odpoledne. Mám vlastního psa, takže kamarád zajištěn 🙂

Hlídání u Dafíka

250,- / noc

Hlídání u Vás doma

200,- / noc

Venčení

90,- / 60 min

U Dafíka: byt, nekuřácký, balkon, bez dětí, psi mohou na pohovku, psi mohou do postele, procházka každé 0-2 hodiny

U Vás doma: procházka každé 0-2 hodiny

Nadstandardní služby: mytí, zastřižení drápků, aplikace léků orálně

Přípustná velikost psa: malá, střední

Přípustný věk psa: štěně, dospělý

Pavlovská, Brno-Kohoutovice

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.189952, 16.531006 Míša[su_row][su_column size=\"1/2\"]Pavlovská, Brno-Kohoutovice[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Bez pejsků si nedokážu představit život :-)[su_table]Hlídání u Dafíka250,- / nocHlídání u Vás doma200,- / nocVenčení90,- / 60 min      [/su_table]U Dafíka: byt, nekuřácký, balkon, bez dětí, psi mohou na pohovku, psi mohou do postele, procházka každé 0-2 hodinyU Vás doma: procházka každé 0-2 hodinyNadstandardní služby: mytí, zastřižení drápků, aplikace léků orálněPřípustná velikost a věk psa: malá, střední | štěně, dospělý[/su_column][/su_row]Pavlovská, Brno-Kohoutovice (Navigovat)

 

Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Už dva roky hlídám a venčím pejsky v okolí (např. francouzský buldoček, jorkšír, různí kříženci). Sama mám doma pejska Danečka (kříženec).

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Čas strávený s pejsky prostě miluji. Procházky, hraní, mazlení i povídání si s nimi 🙂

Co potřebuje Misa vědět o Vašem pejskovi

Určitě je nejlepší se setkat osobně. Samozřejmě bych chtěla vědět, co nejvíc o Vašem pejskovi, aby mu bylo se mnou dobře.

img_20140320_165149

Daneček

Rasa: Kříženec

Věk: 9 let

Daneček je prostě dobrák 🙂 Žádný rváč, ale potřebuje víc času na seznámení, potom je v pohodě, když si s pejskem sednou. Všechny mnou hlídané pejsky zvládl v pohodě. Je to hrozný mazel. Má rád dlouhé procházky. Rád běhá za klacíkem, nebo hračkou. Má rád pestrost, takže chodíme každý den trochu jiné trasy procházek. U nás v lese je spousta možností.

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení