Hlídání se vším komfortem v bytě poblíž luk a lesů

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Michaela starat o Vašeho pejska

Vzhledem ke studiu a práci na poloviční úvazek je můj rozvrh každý den jiný. Mívám čas vždy večer a noc, některé dny mám volné odpoledne a některé zase dopoledne. S pejsky jezdím na jednodenní výlety, víkendy a během vycházek pořizuji spoustu fotek, kterými Vás můžu zásobit 🙂 Za barákem máme obrovský výběh, kde se vídáme i s dalšími pejsky a za výběhem louky, lesy, pole a rybník Šelše.

Hlídání u Dafíka

200,- / noc

Hlídání u Vás doma

200,- / noc

Venčení

50,- / 30 min

100,- / 60 min

U Dafíka: byt, 1 pes

Nadstandardní služby: výcvik, mytí, aplikace léků orálně

Přípustná velikost psa: malá, střední, velká

Sevastopolská, Brno-Starý Lískovec

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.167486, 16.555316 Michaela[su_row][su_column size=\"1/2\"]Sevastopolská, Brno-Starý Lískovec[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Hlídání se vším komfortem v bytě poblíž luk a lesů[su_table]Hlídání u Dafíka200,- / nocHlídání u Vás doma200,- / nocVenčení50,- / 30 min 100,- / 60 min[/su_table]U Dafíka: byt, 1 pesNadstandardní služby: výcvik, mytí, aplikace léků orálněPřípustná velikost psa: malá, střední, velká[/su_column][/su_row]Sevastopolská, Brno-Starý Lískovec (Navigovat)
Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Jsem studentkou vysoké školy a bydlím v Brně – na okraji města ve Starém Lískovci. Bydlím v bytě s aktivním křížencem střední velikosti, který je spíše submisivní a přátelský ke všem psům. Mezi zvířaty se pohybuji od malička díky mé lásce ke koním a psích zkušeností jsem ve stáji mohla načerpat víc než dost.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Můj sen je žít se smečkou psů, což ale moje rodina zatím plně koriguje… 🙂 Proto budu ráda, když budu moct mít kolem sebe o jednoho pejska víc alespoň jednou týdně na hlídání 🙂

Co potřebuje Michaela vědět o Vašem pejskovi

Nemám problém s žádnou velikostí pejsků, jediné, co hlídat nemůžu jsou hárající feny vzhledem k mému pejskovi. Pohlídám všechny, kteří nebudou jevit známky agrese a budu ráda když se dopředu poznáme, klidně na krátké schůzce nebo vycházce. O Vašem pejskovi se budu chtít dozvědět co nejvíce – co má rád, čeho se bojí, s čím si hraje, co jí….aby byl u nás spokojený.

kim

Kim

Rasa: kříženec

Věk: 4 roky

Kimík je kříženec s bíglem narozený v útulku u Znojma. Povahou je velmi přátelský, k ostatním psům submisivní a často vybízí ke hře.

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení