Váš čtyřnohý miláček se se mnou bude cítit jako v pohádce 🙂

2 roky zkušeností s hlídáním psů

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Lucie starat o Vašeho pejska

Jsem studentkou třetího ročníku na SŠ, moje časové možnosti jsou tedy velmi omezené. Když se s majitelem pejska domluvíme, vše je možné 🙂

Hlídání u Vás doma

250,- / noc

Venčení

60,- / 30 min

120,- / 60 min

 

Přípustná velikost psa: malá, střední

Přípustný věk psa: štěně, dospělý, senior

Brno-Obřany

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.229949, 16.648821 Lucie[su_row][su_column size=\"1/2\"]Brno-Obřany[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Váš čtyřnohý miláček se se mnou bude cítit jako v pohádce :)[su_table]Hlídání u Vás doma250,- / nocVenčení60,- / 30 min 120,- / 60 min    [/su_table] Přípustná velikost a věk psa: malá, střední | štěně, dospělý, senior[/su_column][/su_row]Brno-Obřany (Navigovat)

 

Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Chodila jsem se starat a venčit pejsky v útulku, máme doma svého psa, bohužel už staršího, tak se s ním už nedá blbnout jako se štěňátkem, což mi chybí.

Co potřebuje Lucie vědět o Vašem pejskovi

Zda-li má nějak upravenou stravu, jestli může pamlsky apod. Zda-li má nějaké zdravotní problémy a problémy s chováním (kousání, utíkání, neposlušnost).

beník

Ben

Rasa: Zlatý labrador

Věk: 11 let

Beneček je náš miláček, máme ho už od štěňátka. Bohužel, jak to u těchto ras bývá, má problémy s klouby na předních nohách, což ho dost omezuje v pohybu, ale když má dobrý den, je to blázen 🙂

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení