O Vašeho pejska se postarám tak dobře jako Vy.

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Kristýna starat o Vašeho pejska

Do školy chodím od rána většinou do 14.00 a směny si plánuji v práci podle sebe týden dopředu. Jestliže mi dáte vědět do středy týden před hlídáním, nebude problém s hlídáním například od 14.00 do 21.00. O víkendu, pokud nepracuji, ráda pohlídám pejska klidně celý den.

Hlídání u Dafíka

450,- / noc

Hlídání u Vás doma

400,- / noc

Venčení

60,- / 30 min

100,- / 60 min

U Dafíka: dům, zahrada, psi mohou na pohovku, psi mohou do postele, procházka každé 0-2 hodiny

U Vás doma: procházka každé 0-2 hodiny

Nadstandardní služby: mytí, kartáčování, aplikace léků orálně

Přípustná velikost psa: malá, střední, velká

Přípustný věk psa: štěně, dospělý, senior

Brno (popř. Nedvědice, Tišnov a okolí)

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.195060, 16.606837 Kristýna[su_row][su_column size=\"1/2\"]Brno (popř. Nedvědice, Tišnov a okolí)[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]O Vašeho pejska se postarám tak dobře jako Vy.[su_table]Hlídání u Dafíka450,- / nocHlídání u Vás doma400,- / nocVenčení60,- / 30 min 100,- / 60 min[/su_table]U Dafíka: dům, zahrada, psi mohou na pohovku, psi mohou do postele, procházka každé 0-2 hodiny, procházka každé 2-4 hodinyU Vás doma: procházka každé 0-2 hodiny, procházka každé 2-4 hodinyNadstandardní služby: mytí, kartáčování, aplikace léků orálněPřípustná velikost a věk psa: malá, střední, velká | štěně, dospělý, senior[/su_column][/su_row]Brno (Navigovat)

 

Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Jsem studentkou zdravotnické školy v Brně. Ráda chodím do přírody, takže není problém vzít pejska do lesa nebo na přehradu. Mám doma i kočičky a morčata, měli jsme potkany a papoušky, takže nemám problém i s hlídáním těchto zvířat. Zkušenosti mám jak s malými pejsky (kříženec), tak s velkými (bernský salašnický, stafordšírský teriér). Mám ráda zvířata všeho druhu a odmalička jsem vedená k tomu, že psa vychováte lépe pochvalou za správnou věc, než násilím za věc špatnou. To ale neznamená, že si pejsek může dovolit vše a nebude poslušný.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Ráda zajdu ven s pejskem a užijeme si společně hodně srandy.

Co potřebuje Kristýna vědět o Vašem pejskovi

Ráda bych venčila pejska alespoň se znalostí základních povelů a takového, který nebude agresivní vůči lidem ani jiným psům. V případě štěněte je to věc jiná, tam bych chtěla, aby měl alespoň 3 měsíce.

Abigale

Rasa: Kříženec (Pinč a Jezevčík)

Věk: 2 roky

Abinka je kříženec, ale je velmi krásná, hodná a poslušná. Je vychovávána u miminka, o které se stará. Dokáže sedět u kočárku a hlídat nebo podávat spadené věci. Umí základní povely i něco navíc, jako například štěkej nebo popros a podobně. Ráda se mazlí a když něco chce donáší úplatky v podobě hraček nebo dobrot, které má schované v pelíšku. Je velmi aktivní, její nejoblíbenější hračkou je fotbalový míč. Po náročných hrách venku si ráda schrupne s námi v posteli.

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení