Servis po celý den s láskyplným mazlením a spaním v teplé posteli

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může Klára starat o Vašeho pejska

Od pondělí do pátku jsem časově nezávislá, o víkendech po domluvě, určitě se půjde domluvit.

Hlídání u Dafíka

200,- / noc

Hlídání u Vás doma

350,- / noc

Venčení

50,- / 30 min

100,- / 60 min

U Dafíka: byt, bez dětí, 2 psi

Dvorského, Brno-Štýřice

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.180831, 16.599209 Klára[su_row][su_column size=\"1/2\"]Dvorského, Brno-Štýřice[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Servis po celý den s láskyplným mazlením a spaním v teplé posteli[su_table]Hlídání u Dafíka200,- / nocHlídání u Vás doma350,- / nocVenčení50,- / 30 min 100,- / 60 min[/su_table]U Dafíka: byt, bez dětí, 2 psi[/su_column][/su_row]Dvorského, Brno-Štýřice (Navigovat)
Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Mám dva malé pejsky krysaříků, oba jsou z útulku a původně týraní. Původně pejsci, kteří se báli lidského dotyku, dnes pejsci, kteří milují mazlení a drbání :-). Někdy se mnou spí v posteli, ale mají samozřejmě svůj pelíšek. Vzhledem k tomu, že jsem v domácnosti a zatím bezdětná, mám celý den volno a možnosti se jim věnovat. Milujeme procházky v přírodě a zejména ten můj menší by se kamarádil i s Irským vlkodavem, fenka je kastrovaná. Krysaříci mi změnili život a podrželi mě i v těžších životních situacích. A v zimě, když jdeme vyšperkovaní po Brně, nás lidé zastavují a chtějí si je hladit, prostě miláčci!

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Miluju přírodu a pejsky, takže lepší spojení neexistuje. Člověk si s nimi vyčistí krásně hlavu… Jednou, až si pořídíme s přítelem rodinný dům, ještě aspoň jeden pejsek určitě přibude, takže zatím volím příjemné s užitečným.

Co potřebuje Klára vědět o Vašem pejskovi

Nemám problém hlídat pejska jakékoliv rasy, jen bojová plemena ne, protože si myslím, že to chce člověka s většími zkušenostmi s těmito plemeny a ty já nemám.

Další informace 

Hlídání bude probíhat v mém bytě 1+1, kde žiji v týdnu jen já a mí dva pejsci, přítel pracuje v týdnu mimo bydliště. Nemám problém s Vaším pejskem zajet k Vašemu veterináři, když Vy zrovna nestíháte. Hned u domu máme větší park, ale rádi s pejsky jezdíme také na Kraví horu nebo do Wilsonova lesa.

kitty

Kitty

Rasa: Pražský krysařík

Věk: 3 roky

Kitty je kastrovaná fenka zachráněná z množírny na Slovensku. Velice ráda se mazlí a spí mi ráda u hlavy.

 

 

Čiko

Čiko

Rasa: Pražský krysařík

Věk: 6 let

Čiko je pejsek se zlomenou a později špatně srostlou packou. Našla ho městská policie přivázaného u přehrady v Brně. Skončil v útulku, odkud jsem si ho vzala, když jsem sháněla parťáka k mé fence. Čiko si strašně rád hraje s ostatními pejsky a jeho nožka mu nedělá žádný problém velmi rychle utíkat.

 

Chodíme samozřejmě pravidelně na veterinární prohlídky a čistíme 2x týdně zoubky.

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení