Pejsci = láska & radost!

17 let zkušeností s hlídáním psů

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha

 

Kdy během dne se může David starat o Vašeho pejska

Jsem časově nezávislí (dokončuji pouze diplomovou práci).

Hlídání u Dafíka

300,- / noc

Hlídání u Vás doma

300,- / noc

Venčení

50,- / 30 min

90,- / 60 min

U Dafíka: byt, nekuřácký, balkon, bez dětí, bez vlastních psů, bez dalších jiných zvířat, psi mohou na pohovku, psi mohou do postele,

Nadstandardní služby: výcvik, mytí, kartáčování, aplikace léků orálně

Přípustná velikost psa: malá, střední, velká

Přípustný věk psa: štěně, dospělý, senior

Josefská, Brno-střed

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.192699, 16.612247 David[su_row][su_column size=\"1/2\"]Josefská, Brno-střed[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Pejsci = láska & radost![su_table]Hlídání u Dafíka300,- / nocHlídání u Vás doma300,- / nocVenčení50,- / 30 min 90,- / 60 min[/su_table]U Dafíka: byt, nekuřácký, balkon, bez dětí, bez vlastních psů, bez dalších jiných zvířat, psi mohou na pohovku, psi mohou do postele,Nadstandardní služby: výcvik, mytí, kartáčování, aplikace léků orálněPřípustná velikost a věk psa: malá, střední, velká | štěně, dospělý, senior[/su_column][/su_row]Josefská, Brno-střed (Navigovat)

 

Informace o Dafíkovi

Věřím, že každý pes potřebuje, podobně jako člověk, lásku a péči.
Absolvoval jsem kurs výchovy psů a agility. Přesto jsem si vědom, že každý svého čtyřnohého miláčka vychovává svým způsobem, který vždy respektuji. Pokud byste přesto měli nějaké problémy, rád nabídnu výpomoc s jejich řešením. Mám zkušenosti s nejrůznějšími velikostmi, plemeny i věkem psů, takže se nemusíte rozhodně bát při svěřením Vašeho pejska.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Venčení i hlídání považuji za smyslplnou a dobrou činnost. Sám bych nesvěřil svého psa někomu, ke komu bych necítil důvěru a o kom bych si nebyl jist, že bude s to nabídnout bezpečí a spolehlivost!

Co potřebuje David vědět o Vašem pejskovi

Zvládnu všechny pejsky 🙂

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení