Venčení v Brně, případně v Tišnově a hlídání u majitele doma

Dostupnost DafíkaNabízené služby a odměnaPřibližná poloha
Tento Dafík je Vám od pondělí do středy plně k dispozici! Hlídání v dalších dnech dle vzájemné domluvy.

 

Kdy během dne se může Alena starat o Vašeho pejska

Jsem studentka a od toho se odvíjí moje časové možnosti. Jelikož nejsem přímo z Brna, nenabízím možnost hlídání u Dafíka. V Brně budu určitě od pondělí do středy, v semestru to bude pozměněné.

Hlídání u Vás doma

450,- / noc

Venčení

60,- / 30 min

120,- / 60 min

Nadstandardní služby: výcvik

Přípustná velikost psa: malá, střední

Brno

načítám mapu - prosím čekejte...

Dafík 49.195060, 16.606837 Alena[su_row][su_column size=\"1/2\"]Brno[/su_column] [su_column size=\"1/2\"] [/su_column][/su_row][su_row][su_column size=\"2/5\"][/su_column] [su_column size=\"1/2\"]Venčení v Brně, případně v Tišnově a hlídání u majitele doma[su_table]Hlídání u Vás doma450,- / nocVenčení60,- / 30 min 120,- / 60 min[/su_table]Nadstandardní služby: výcvikPřípustná velikost psa: malá, střední[/su_column][/su_row]Brno (Navigovat)
Informace o DafíkoviDafíkovi mazlíčci

Psa jsme měli v domácnosti vždycky, jsem z vesnice, takže spíše jako hlídače. Až se současnou fenkou jsem se začala více zajímat o výcvik, chodím s ní dvakrát týdně na cvičák.

Proč mám ráda venčení a hlídání psů

Psy miluji, mám je radši než kočky a v některých případech více než lidi. Tenhle způsob přivýdělku by pro mě byl spojením příjemného s užitečným. Navíc je člověk aspoň venku a aktivní.

Co potřebuje Alena vědět o Vašem pejskovi

Obzvláště rasu, stravovací návyky, jak moc je zvyklý na hodně lidí a ostatní psy, na dopravní prostředky. Potom, zda je ve výcviku, v jaké fázi a jaké pro něj používáte pamlsky, odměny. Zda je temperamentní, nebo se spíše podřizuje a čeho se bojí. Samozřejmě by každý preferoval bezproblémové, vycvičené psy, ale pokud je spíše bojácný, myslím, že bych si s ním poradila. Preferovala bych malá a střední plemena, nejsem sice vzrůstem malá, ale nevím, jak bych zvládla dogu apod. Mám zkušenosti spíše se submisivními psy, takže chování dominantních bych potřebovala vidět, než bych kývla.

Lucy

Rasa: Dlouhosrstý německý ovčák

Věk: 14 měsíců

Jedná se o submisivní fenku menšího vzrůstu. Je velmi aktivní, ale v létě trpí vedrem. Ve výcviku upřednostňuje pamlsky před míčkem. Miluje ostatní psy a nechápe, že někteří jsou k ní nepřátelští.

REZERVOVAT DAFÍKA

HlídáníVenčení